Skoči na vsebino

Slika

Vse o Insigniji

• Please log in to reply
1689 replies to this topic

#1 Slivko

Slivko

POMOČNIK

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v sliki
  • 262 Objav:
  • Model avtomobila: Insignia 2.0 cdTI 160KM

Objavljeno 07 junij 2009 - 20:16

Odprl sem to temu namenu vsem, ki ste lastniki Insignije in vas zanimajo izkušnje naših uporabnikov, ter karkoli v zvezi z Insignijo, kot dodatni meniji, oprema, okvare, če so že bile, v bistu vse kar vam pade na pamet o novem oplovem avtomobilu. Sam sem lastnik in me zanima, če kdo kaj več ve o avtomobilu, glede uporabnosti, programčkov .........

:laughing :D

LP

#2 pubi

pubi

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 2 Objav:

Objavljeno 10 junij 2009 - 18:26

In ti si zadovoljen? Si že odkril kakšne pomankljivosti, slabe, dobre stvari, motor je dovolj močan, vožnja itd. Zanima me ker se sam odločujem za nakup samo od testnega avta ki ga dobiš za 1 uro ne moreš vsega tega preizkusit.

Lp

#3 Slivko

Slivko

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 262 Objav:

Objavljeno 16 junij 2009 - 15:03

Pomankljivost je ta da plastika spušča glasove, :prst gor ni tako trdna kakor zgleda, 160 konjev je dovolj se mi zdi vse kar je premalo je premalo, do 200kmh brez problemov. Vozi se zelo lepo, so mi ga pa že spraskali. Če kupuješ vzemi park senzorje, jih nimam in mi je malo žal, je kar visok in ni tok zelo pregleden. Audio sistem, ki sem ga dobil zraven je prešvoh. Motor je dizel kar pomeni, da je do 1750rpm pravi dizelaš, se ga sliši naprej pa že lepo prede. Moraš se navaditi na slabšo preglednost, manjša okna. Pa glede nato da ima 245 gume se na hrapavem betonu kar slišijo. Kako pa bo v prihodnje glede motorja, če bo zdržal kakor pravijo bo fajn. Pije trenutno 7.4 imam 3000km, pravijo da se bo poraba znižala ampak nevem koliko to drži, sem ga vozil 160-170kmh in je bila povprečna poraba 7.2. Če bi imel več danarja da bi dajal za bencin, bi raje vzel bencinarja, ker je vseeno boljši užitek ko se motor zvrti. :hehe

#4 pubi

pubi

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 2 Objav:

Objavljeno 17 junij 2009 - 19:40

Se strinjam glede bencinarja, kar se pa armaturke tiče sm pa slišu da se najdejo neki črički, verjetno spet odvisno kateri dan so jo delali :prst gor, drugače pa hvala za informacije.

#5 Slivko

Slivko

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 262 Objav:

Objavljeno 19 junij 2009 - 10:29

Še par slikic insignie. :D

Pripete datoteke

#6 LaMike

LaMike

OPEL FAN

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 2 540 Objav:
  • Model avtomobila: Corsa 1.2 16v, Signum 2.2 dti

Objavljeno 19 junij 2009 - 10:33

Lepo! :wub: Škoda, da nimaš ksenona. :D
"The secret of success is to offend the greatest number of people" G.B.Shaw

#7 Slivko

Slivko

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 262 Objav:

Objavljeno 19 junij 2009 - 12:32

Bi blo fajn ja, še posebej ker imajo prilagodljive leče, ampak vseega pa nemoremo imeti :D

#8 Slivko

Slivko

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 262 Objav:

Objavljeno 22 junij 2009 - 17:23

So se že pojavile prve napake na motorju ubistvu softwaru, prižgalo se je opozorilo Low engine oil/ Add OIL. Olje je na max, sem klical na servis pravijo napaka v sofware-u, bojo dali neki updatean software, ki bo odpravil napako, je pa rekel da gre za serijsko napako, in da bojo to odpravili v novejših serijah. Prevoženih imam pa 4000 km. Se pa pojavla samo na dizelih.

#9 tomaz1

tomaz1

OPELAŠ

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 1 259 Objav:
  • Model avtomobila: Astra K 1.6 cdti 136KM

Objavljeno 22 junij 2009 - 17:54

@Slivko

Potem tudi pri Insignii še vedno škripa vsa ta plastika? In to že pri tako malo prevoženih?Verjetno tista plastika okrog radia? Pa je to že fejst opazno? Tole mi ne diši kaj preveč. Praviš tudi na softwerske napake? Ja to je pa itak pričakovano sej je avto praktično nov...
Pa tudi drugje sem že bral o škripajoči plastiki na armaturki. Tole me recimo najbolj moti, ker so tako obljubljali boljšo kvaliteto. Vsakič ko preberem škripajoča plastika me takoj spomne na mojo astro pri kateri skor več ni stvari katera ne bi škripala. :D

#10 Slivko

Slivko

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 262 Objav:

Objavljeno 22 junij 2009 - 18:28

@Slivko

Potem tudi pri Insignii še vedno škripa vsa ta plastika? In to že pri tako malo prevoženih?Verjetno tista plastika okrog radia? Pa je to že fejst opazno? Tole mi ne diši kaj preveč. Praviš tudi na softwerske napake? Ja to je pa itak pričakovano sej je avto praktično nov...
Pa tudi drugje sem že bral o škripajoči plastiki na armaturki. Tole me recimo najbolj moti, ker so tako obljubljali boljšo kvaliteto. Vsakič ko preberem škripajoča plastika me takoj spomne na mojo astro pri kateri skor več ni stvari katera ne bi škripala. :D

:) Ni ni tako grozno kot pri astrah, večinoma škripa tista plastika ki je na vratih, držalo za odpirat vrata, pa malo pri menjalniku. Drugače pa za software je pa baje majhna napaka, ampak si to ne bi smel privoščiti, glede na to koliko so jo hvalili, kvaliteta materiala, motor, ok videz je super ampak ni pa avto. :D Še slikca kaj sm opazu da škripa.
Da ne bo pršlo do nesporazuma, plastika škripa če se jo primemo med vožnjo se je nič ne sliši :D

Pripete datoteke

#11 tomaz1

tomaz1

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 259 Objav:
  • Model avtomobila: Astra K 1.6 cdti 136KM

Objavljeno 23 junij 2009 - 15:30

Aja potem kot razumem se sliši večinoma samo ob dotiku in ne toliko v vožnji? Pri menjalniku pa tudi meni škripa ko se jo dotaknem. Pač plastika je taka. Nimaš kaj. Ja sej softwerske napake se dogajajo. Pri Astri je bilo tudi kar nekaj izboljšav softwerja. Pač nič ni perfektno in rabi svoj čas, da se porihta. Glavno, da ni kaj večjega pa se da vse poštimat. Potem si verjetno kar zadovoljen z avtom? Če gledamo na splošno kvaliteto materialov in kvalitete na splošno?

#12 Slivko

Slivko

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 262 Objav:

Objavljeno 23 junij 2009 - 19:48

Škripa samo ob dotiku ja, za zdaj se nimam za pritoževat, softwerska napaka se bo pa odpravila 2.7.2009, tko da se bom še tega rešu. :D Vse je super, zdaj grem še na eno daljšo pot, ga bom mal zgonu/spucal, ker je dosti mestne vožnje. Moram ga spravit v kondicijo, nesme ratati kot kakšen dedek. :)

#13 dabi

dabi

PSSS Opelaš

• Uporabniki
  • 2 098 Objav:
  • Model avtomobila: OPEL

Objavljeno 25 junij 2009 - 11:37

Da se jaz nekaj dodam... Nasa ima ze okoli 8000 km, opazil sem pa tudi nekaj pomanjklivosti. Prva je ta, da se slisi plastika zgoraj pri osvetlitvi kabine (tudi med voznjo), potem ze 2x je "crknil" kompletni navi/radio (napaka se resi tako, da se vzame primerno varovalko ven in ponovno not - se resetira). Ta napaka je softwerska in bo v kratkem odpravljena. Sicer me napake ne motijo kaj prevec, pa tudi avto je iz prve serije, tako, da so napake "pricakovane".
Drugace pa me se moti to, da je sedez previsoko (sem ljubitelj nizkega sedenja), avto rad ugasne pri speljevanju (pri GTS-ski lahko gres z mesta brez plina, tu pa moras dodati malo plina), pa se za kak centimeter je previsoka. :D
Drugace je pa avto super, zelo zelo tih (ja, bencinar :)), AFL dela super, prav tako flexride, ozvocenje je tudi popolnoma ok (DVD NAVI 800 in Infinity zvocniki)... res spica avto! Poraba je pa trenutno 11 l/100km. Tako da ce se kdo odloca za nakup Insignie mu lahko samo priporocam (pa ce se le da, se naj vzame bencinar).
1986 - Manta GSi 16v Megasquirt + ITB
1995 - Calibra Turbo EDS PH 3.5
2002 - Corsa C Elektro
2005 - Vectra GTS V6

#14 Slivko

Slivko

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 262 Objav:

Objavljeno 01 julij 2009 - 20:29

Je slučajno kdo ugotovil še kakšno foro, glede kakšne skrite funkcije v meniju. Jutr zjutri pa na menjavo software, pa bomo pol vidl, a mislte da bi mi dal še mal konjev :D :thinking

#15 Celes

Celes

dti cvergl z najbolj sexi mamico

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 2 931 Objav:
  • Interests:Avtomobilizem
  • Model avtomobila: Signum Elegance 2.2DTi, Signum Sport V6CDTi

Objavljeno 01 julij 2009 - 20:47

a mislte da bi mi dal še mal konjev :D :thinking

Možno. Nekaj podobnega je bilo z V6 dizlom (Y30DT) in je z novim softwareom dobil nekaj konjev

Wir sind Opel

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov