Skoči na vsebino

Slika

Astra J

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 vantage

vantage

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 7 Objav:
  • Model avtomobila: Opel Astra 1,4 Turbo(narocena)

Objavljeno 31 januar 2011 - 22:40

Sej se da pri astri pri cd400 tud dokupit usb za 330€ (v katalogu koda KTA) pri naročilu avtomobila. Samo meni se je zdelo too much, zdej se pa tolčem po glavi... :doh

aha to je to, nisem vedu, mal prevec je za usb, bom najdu kako drugo varijanto, al pa tezil na servisu da nej mi ga tko narocijo al pa neki. za 330 evrov raj sedim doma pa snemam cdje al pa najamem studenta za 4€ na uro pa nej snema.

#17 andraz1002

andraz1002

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 21 Objav:
  • Model avtomobila: Astra J 1,6

Objavljeno 09 april 2012 - 11:15

Ali je sedaj že kdo zrihtal usb na radio CD400?

#18 comtone

comtone

MOJSTER

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 697 Objav:
  • Interests:Službeno: računalništvo, informatika
    Hobby: Opel schraufen
  • Model avtomobila: astra G karavan Z16XE, astra G Z16XE hb(žena)

Objavljeno 13 april 2012 - 09:04

prečitaj tole: http://www.vauxhallo...astra-j.235707/ (mogoče se moraš registrirati)

so fantje uredili, ampak moraš tudi sam biti dovolj spreten, ker se niti opel-u ne sanja

OPEL ÜBER ALLES
EINMAL OPEL IMMER OPEL

nadgradnja na astri g: dnevne luči, tempomat, el. šipe zadaj, ncdr1100+pot. računalnik+cd changer, bluetooth parrot Mki9200 z MP3, usnjen volan s upravljanjem, zapiranje+odpiranje šip z daljincem, notranje luči, maska OPC, števec s kromiranim robom, notranje ogledalo s samozatemnitvijo, meglenke spredaj, 8 zvočnikov +woofer, preklopni ključ- astra H style, nosilec očal, webasto gretje z uro in daljincem
v pripravi: gretje sedežev, stranski airbag-i, Coming/Leaving Home s svetlobnim senzorjem, 

#19 Slowhand

Slowhand

OPELAŠ

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 1 690 Objav:
  • Model avtomobila: Astra GTC 1,6

Objavljeno 13 april 2012 - 19:18

Check with the Opel dealer before you buy/order USB multimedia interface/kit , in my case I have instalation in my car (not working) and two diferend Opel dealers services try to fix it but no positive result and on the end I cant get money back because of NO WARONTY on GM electronics/spare parts ???? (smole leters on the botom of my bill from Germany)

Great deal and suport from Opel ,German f...in quality.

zadnji post pove vse
tudi original oprema ne paše na vse (software radia pa še ni izdelan s strani opla)
je treba prej preverit,točno kater model radia sploh imaš vgrajen (serial number),pa pol nabavljat in priklapljat
das ist opel
Hec mora bit !

#20 tomaz1

tomaz1

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 238 Objav:
  • Model avtomobila: Astra K 1.6 cdti 136KM

Objavljeno 14 april 2012 - 12:03

Check with the Opel dealer before you buy/order USB multimedia interface/kit , in my case I have instalation in my car (not working) and two diferend Opel dealers services try to fix it but no positive result and on the end I cant get money back because of NO WARONTY on GM electronics/spare parts ???? (smole leters on the botom of my bill from Germany)

Great deal and suport from Opel ,German f...in quality.

zadnji post pove vse
tudi original oprema ne paše na vse (software radia pa še ni izdelan s strani opla)
je treba prej preverit,točno kater model radia sploh imaš vgrajen (serial number),pa pol nabavljat in priklapljat
das ist opel

Jaz sem že "obupal"... Glede na to koliko hočejo za priključek pri nas in glede na to, da niti ni sigurno da bo vse delalo... Raje ne riskiram pa mečem denarja stran. Tako, da zaenkrat še vedno cd-ji z mp3 laufajo. Študiram, da nabavim en pošten mp3 player pa nosilček in to bo to. Žal ima to opel butasto poštimano...

Edit: za vmesnik pa hočejo tam cca 330€ v eni od ljubljanskih ah. Pa tudi odgovorili mi niso točno za moj radio... Odgovorili so za CD400. Imam pa CDC400. Obstajajo dve varianti 400 radia?

#21 Slowhand

Slowhand

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 690 Objav:
  • Model avtomobila: Astra GTC 1,6

Objavljeno 14 april 2012 - 22:14

obstaja cd400,ki pa ni nujno,da ima vse čipe vdelane,tko da je važna serijska številka (vsaj po izjavah na forumih sodeč)
kakšne druge oznake ni zaslediti npr.cd400 a
al ma pa opel pač neko svojo politiko - če plačaš ob naročilu,boš mp3 mel,kasneje se pa čohaj,če se češ,sam mp3 ne boš imel
žal
Hec mora bit !

#22 Menih

Menih

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 25 Objav:
  • Model avtomobila: Astra J 1.7 CDTI

Objavljeno 03 julij 2012 - 21:23

glede cene orginal priklopa sta meni dva prodajlca podala različne cene, en je reko 330€ en pa 100€. ko sem gledal po katalogu sta bili not obe ceni vsaka različno ime. tak da ne vem zaj kak pa kaj. če bi vzel avto po naročilu bi definitivno dal usb poleg, sedaj pa žal nimam, in tudi iščem rešitev. in tukaj nisem zvedel nič novega. zaenkrat cd400 še ne gre dension pa to...

edit: na oplovi strani, pod konfiguratorjem je doplačilo za USB 100€. ampak ni mi jasno, zakaj jim je taki problem vzet pol metra kabla pa namontirat USB že serijsko?

#23 alexmarsic

alexmarsic

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 277 Objav:
  • Model avtomobila: Astra J 1.4 Turbo LPG & Astra G 1.4 16v

Objavljeno 04 julij 2012 - 21:18

No tudi sam v Astri J nimam USBja pa ker pri naših sem vedu da vsakemu ki bom šel bo zahteval svojo cifro sem obiskal Italjančke.
In takole je. Če imamo Radio CD400 vgradnja USB kasneje ni tako komplicirana res da je treba naročit celotno plastiko ki drži USB in AUX skupaj (Seveda tudi priključka prideta gor) kar pride cca. 110€ + Montaža. ... No sicer jaz sem mu rekel da glede montaže ni problem bi tudi sam poskrbel za to. Ker pa ko bo montirano zadeva ne bo delovala je treba najprej poslat kodo tvojega radia na General Motors kjer oni pošljejo software za tvoj radio ki bo omogočil USB. Rekel je pa da je problem ker treba čakat tudi do 1 mesca za pridobitev softwerja + še nekaj doplačila za software. Tako, da lahko rečem da je bilo boljše da smo kupili z USB vgrajenim :)
31851_3.png
Rač Servis - Servis računalnikov in multimedijske storitve
http://www.racservis.si

#24 blacky

blacky

POMOČNIK

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v sliki
  • 327 Objav:
  • Model avtomobila: Astra J Sports Tourer 1.7 CDTI,Corsa C 1.2 16V

Objavljeno 01 junij 2015 - 20:04

LP, a je že kaj novega glede usbja v astro, ježe kdo kje kaj mogoče nagruntal....

#25 ProMixeR

ProMixeR

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 417 Objav:
  • Model avtomobila: Astra J 2012 1.4 Turbo 150HP

Objavljeno 26 avgust 2015 - 22:12

LP, a je že kaj novega glede usbja v astro, ježe kdo kje kaj mogoče nagruntal....

Tudi mene zanima to :D
Kako životinje idu na odmor? - Lav ide sam, tigar vodi ljubavnicu, a majmun suprugu.
Objavljena slika

#26 femme

femme

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 7 Objav:
  • Model avtomobila: še sanjam Astro:-)

Objavljeno 03 januar 2018 - 09:58

Pozdravljeni,

na sedemletni astrici je izdanih mp3 predvajalnik (ni pomagal niti čistili CD), sedaj me pa zanima, kako zahtevna je menjava mp3 predvajalnika, a je še sploh, kje mogoče dobiti nadomesti del ali mi boste rekli, da me je čas povozil, ker tega nihče več ne uporablja. Sicer pa, če mi lahko koga priporočite za zamenjavo predvajalnik, pa sploh super.

Tnx! 

#27 tomaž petek

tomaž petek

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 391 Objav:
  • Model avtomobila: Opel Corsa D GSi

Objavljeno 03 januar 2018 - 13:55

Starega probajte popravit, ce ne bo šlo poiščite rabljenega vendar je potrebno paziti da je odjavljen iz prejšnjega avtomobila, če ne se ga ne bo dalo prijavit v vaš avto, za vse to še je potrebno diagnostično orodje
Opel fahrer

#28 femme

femme

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 7 Objav:
  • Model avtomobila: še sanjam Astro:-)

Objavljeno 05 januar 2018 - 12:46

Starega probajte popravit, ce ne bo šlo poiščite rabljenega vendar je potrebno paziti da je odjavljen iz prejšnjega avtomobila, če ne se ga ne bo dalo prijavit v vaš avto, za vse to še je potrebno diagnostično orodje

Tnx!

Morem vprašati, kaj mp3 predvajalnik se lahko popravi? A je kakšen mojster iz CE, ki se ukvarja s postopkom popravila in je to mogoče opraviti za sprejemljivo ceno? Kaj strošek novega predvajalnika pa bi bil kakšen?

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov