Skoči na vsebino

Slika

Avtoradio Philips

• Please log in to reply
56 replies to this topic

#1 fordist

fordist

POMOČNIK

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v sliki
  • 102 Objav:
  • Model avtomobila: Astra H 1.6 karavan

Objavljeno 16 december 2004 - 15:41

Vgrajen imam originalen Opel radio - Philips DC 339, po odklopu in ponovnem vklopu akumulatorja radio ne deluje. V navodilih radia je omenjena koda, vendar jo jaz skupaj z dokumentacijo nisem dobil (zraven je le Oplov kartonček Pass, kjer je nekaj podatkov o avtomobilu in tudi koda avtomobila (4-mestna), Kjer je prostor za kodo radia pa je prazno). Ali obstaja kakšna rešitev za odkodiranje.
VW TDI = VW Tractor Diesel Inside

#2 Lenny

Lenny

prisoten na vseh srečanjih

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 2 003 Objav:
  • Model avtomobila: Astra gsi, mercedes c

Objavljeno 16 december 2004 - 17:20

Vgrajen imam originalen Opel radio - Philips DC 339, po odklopu in ponovnem vklopu akumulatorja radio ne deluje. V navodilih radia je omenjena koda, vendar jo jaz skupaj z dokumentacijo nisem dobil (zraven je le Oplov kartonček Pass, kjer je nekaj podatkov o avtomobilu in tudi koda avtomobila (4-mestna), Kjer je prostor za kodo radia pa je prazno). Ali obstaja kakšna rešitev za odkodiranje.

Če nimaš napisane kode radija, pa si radijo dobu zraven avta se pejd pritožit na servis, ker brez te kode je radio neuporaben.
Posted Image

#3 Opelpower

Opelpower

najmoderator vseh časov & najstarodobnik 2008

• Moderatorji
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 6 955 Objav:
  • Model avtomobila: Skoraj v vsakem primeru Opel

Objavljeno 18 december 2004 - 19:46

Če nimaš napisane kode radija, pa si radijo dobu zraven avta se pejd pritožit na servis, ker brez te kode je radio neuporaben.

Se ga da tud razkodirat: Cena 10.000 SIT
Objavljena slika

#4 vectra driver

vectra driver

karaoke starr

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 823 Objav:
  • Model avtomobila: vectra b turbo 360+ km

Objavljeno 18 december 2004 - 20:54

Kakor jest vem se da codo dobit na opel servisih. Oni pol v nem. komtak. in ti jo potem pošljejo. Mislim da stane 5 ksit

#5 Goran

Goran

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 513 Objav:
  • Model avtomobila: BMW 525d M-optic

Objavljeno 15 februar 2006 - 15:00

Jest sm pred kratkim kupu Opel Vectro Karavan 2.0 dti pa sm dobu not orginal radio samo mi noce delat cd-ji pa tisto na volanu gune funkcije in mi je en elektricar reku ce kupm novga mi ne bodo delale tiste fukncije je to res al bi se lahk dal nekak nastimat da dela

LP
Objavljena slika

Bar da je OPEL pa da razmisliš...bar da je OPEL pa da razmislim :)

#6 _vozu_

_vozu_

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 119 Objav:
  • Interests:Kolesarjenje, elektronika in vse kar je z njo povezano
  • Model avtomobila: opel corsa B, Hyundai Acent 1,5

Objavljeno 15 februar 2006 - 17:00

Jest sm pred kratkim kupu Opel Vectro Karavan 2.0 dti pa sm dobu not orginal radio samo mi noce delat cd-ji pa tisto na volanu gune funkcije in mi je en elektricar reku ce kupm novga mi ne bodo delale tiste fukncije je to res al bi se lahk dal nekak nastimat da dela

LP

Če boš volan kupu z knofi kot jih ima sedanji, ni težav z delovanjem. Če pa boš ker drug volan kupu pa gumbi ne bojo uporabni, razen če se malo poigraš in jih zvežeš pravilno. Kar pa se tiče cd-ja opiši kaj je sploh narobe, ti jih ne bere ali je kaj drugega. LP :claping

#7 Goran

Goran

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 513 Objav:

Objavljeno 15 februar 2006 - 17:56

Jest mam ze multifunkcijski volan.Cd-je pa sploh noce potegnt not hocem ga dat not pa mi napise error cd.

LP
Objavljena slika

#8 _vozu_

_vozu_

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 119 Objav:

Objavljeno 15 februar 2006 - 18:21

Ja potem je kakšen senzor šel ali pa je mogoče da imaš notri kakšen polomljen cd. Najboljše je da se zapelješ do kakšneag servisa pa naj ti pogleda kaj je narobe, al pa do kašnega ki se spozna. Če pa si iz okolice lj, ti pa lahko tut jst pogledam. :banana

#9 Goran

Goran

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 513 Objav:

Objavljeno 15 februar 2006 - 19:26

Ja sj sm su ze prasat pa prav da se ne splaca pa da ma on kao en radio LG firma na popustu sam ce bi ga dal not da kao ne bi delal tiste funkcije na volanu je pa tut mozn da je polomljen cd.Pa se rekel mi je da je sel mogoce motorcek da se je pokvaril v radiu. :doh

LP
Objavljena slika

#10 _vozu_

_vozu_

POMOČNIK

• Uporabniki
  • 119 Objav:

Objavljeno 15 februar 2006 - 19:41

Ja to je res da ti komande ob volanu ne veljajo več daš drugi radio not. Drgač pa mam jst v avtu radio LG LAC M2500R, cena je bla 22900 sit kupil pa sem ga v bofu, pa špila mi enkratno. Pa tudi če zamenjaš radio, ti na displeyu nič ne prikazuje. Odločitev je sicer tvoja, ampak jst bi šel še koga vprašat, če lahko popravi. Probat ni greh. Ker je vseno dt bol 5k sit kot pa ene 25k sit.
:doh

#11 Goran

Goran

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 513 Objav:

Objavljeno 15 februar 2006 - 20:18

Ja samo mi je rekel da bi prislo prevec da se bolj splaca novga edin ce se gre njemu za denar pa samo hoce prodat radio :doh
Objavljena slika

#12 TomLooway

TomLooway

ementaller

• Uporabniki
  • 1 596 Objav:
  • Interests:jahanje oblakov
  • Model avtomobila: klijoenapikadvabelebarve + kadett c `75

Objavljeno 16 februar 2006 - 12:06

če je avtoradio originalen bi morale obvolanske komande delat! če je avto še v garanciji in radio ne dela pelješ nazaj in zahtevaš novega.

isto foro je meu moj fotr z laguno... k je uzel nekega sonyja iz renault kataloga in mu niso delale obvolanske komande pa se je prtožu, pa so mu rekli da bi morali neki cinit in ne vem kaj pa je reku da nej grejo nekam pa nima obvolanskih izkoriščenih. jst bi jih ga v glavo vrgu na njegovem mestu.
opc plava + turbo + dojče! + moje
Objavljena slika

#13 CoS

CoS

naj uporabnik 2008&uničevalec alkohola

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 4 322 Objav:
  • Model avtomobila: Astra H karavan, Kadett C

Objavljeno 16 februar 2006 - 12:23

Kakor jest vem se da codo dobit na opel servisih. Oni pol v nem. komtak. in ti jo potem pošljejo. Mislim da stane 5 ksit

Jst sm meu napačno kodo zapisano in sm šou v AH Moste in prosu za novo kodo. dau sem jim prometno oni izpisal use podatke k jih rabjo in poslal u nemčijo. čez 2 al 3 dni sm pršu nazaj in so mi dal lA4 list z usemi podatki avta in kodo radia. plaču nism pa nič.

Nexia 1.5 aka kadett E '95 (05.03 - 04.04)
Astra 1.8 16V sport '97 (05.04 - 10.09)
kadett c 1.2 limo '74 (05.07 - 02.11)
megane II 1.9dci '03 (09.09 - 01.11)
astra h caravan 1.7 cdti '06 (02.11 - 04.15)
kadett c 1.2 '76 (02.12 ..

#14 Goran

Goran

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 513 Objav:

Objavljeno 16 februar 2006 - 12:43

Radio je prov orginal od opela samo ni od tele vectre zamenal so ga sj sj mi jih ze klicov ampak jim ne morm nc sj bom se pogledov sam ce nav hotl mam se bratranca avtomehanicarja pa bo to zih vedu ce ne bom pa k :doh upu novga
Objavljena slika

#15 Goran

Goran

OPELAŠ

• Uporabniki
  • 1 513 Objav:

Objavljeno 18 februar 2006 - 12:12

Zanima me ali lahko zahtevas nov radio ce imas se garancijo na avtomobilu. Jest jo imam se 3 mesece.

LP
Objavljena slika

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov