Skoči na vsebino

Slika

Astra K

• Please log in to reply
915 replies to this topic

#916 Metro

Metro

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 34 Objav:
  • Model avtomobila: Astra K ST

Objavljeno 22 februar 2019 - 21:41

Zakaj že?

Glede garancijskih zahtev mi vse ugodijo. Ni bilo problema. So prijazni in ustrežljivi. Nikoli ne komplicirajo. 

Pa tudi od drugih slišim bolj kot ne pohvale. 

Glede rosenja pred kamero... Pa oni ne morejo narediti ničesar. Saj Opel nima rešitve. Oziroma ima neko zasilno "rešitev" katera naj bi odpravila ta problem. Nova nosilna plošča kamere. 

Oziroma ne vem kako se reče pravilno. Pač tista plastika na katero je pritrjena kamera (pod pokrovom). 

Po poročanjih lastnikov kateri so to že menjali (tujina) ni nič boljše.

Boljšo rešitev bodo imeli pri faceliftu astre pri kateri bo kamera postavljena bolj pri robu ohišja in ne nekje na sredini.

Aja pa dobim novo luč. Zaradi napak.    

Še nekaj... 

A je to normalno, da še pred iztekom garancije crkne baterija v ključu? Še ne 50k km prevoženih.

Ker mi je danes ko sem odklenil avto izpisalo na bc zamenjajte baterijo v daljinskem ključu.

Baterijo sem zamenjal, ker jih imam doma v rezervi.

Jutri pa za ziher vzamem še rezervni ključ.

Sedaj pa nisem več siguren v ta avto. 

Da ne omenjam, da mi ob hladnem zagonu motor zaropoče za trenutek kot, da se bo razpal. Ne vedno. Večinoma pa ob hladnih zagonih. 

Motor drugače deluje normalno zaenkrat.  

No, to! Pismo, ma lih zdej je prenehal, ko je malo bolj toplo. Tudi, ko je bil na servisu, ni hotel... Potem bo šla pa garancija, zraven pa še motor... No, upam, da res ne. :D
A maš dizla to? 

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov