Skoči na vsebino

Slika

Opel astra GTC opc line 1.6 16v 2009

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 jusko000

jusko000

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 9 Objav:
  • Model avtomobila: opel astra gtc

Objavljeno 23 avgust 2017 - 09:54

http://www.avto.net/....6 16v opc line

Sem 3. lastnik. Prvi lastnik je avto menjal pri 15000 km. Drugi pri 63000 km. Od takrat naprej sem lastnik jaz. Za avto se je odlično skrbelo, opravljeni mali servisi na vsakih 12-13000 km. Filtri, olje, svečke. Opravljen velik servis na 120 000 km. Jermen in natezalci, vodna pumpa, vžigalna tuljava, nov akumolator. Opravljen tudi mali servis na 132000km. Avto nima nobenih poškodb, je resnično brezhiben in vreden nakupa. Sam ga imam tretje leto, in ni bilo potrebe po nobenem mehaničnem posegu razen rednega servisa. Tako da garantiram da je avto brezhiben. Glede na to da so za avto opravljeni vsi servisi, neboste imeli nobenega stroška. Ima zimske gume, sprednje gume okrog 5 mm profila, tako da so primerni še za eno sezono. Zadnje skoraj kot nove. Letna vinjeta Za vsa vprašanja, oglede sem na voljo. Pokličite, lahko tudi sms, po 9 uri pa do 20h.

Avto ni servisiran na uradnem servisu, ker je totalna bedarija plačevati 100 eur nekomu za 20 minutno delo. Je pa servisiran pri mehaniku zaposlenemu v avtohiši, tako da je delo dobro opravljeno. Vsi računi od vsakega servisa hranjeni v avtu. Je pa športen model, z opc line zunanjo opremo, ni običajen gtc :)

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov