Skoči na vsebino

Slika

Iz Pomurja-Prekmurja

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 rjavica

rjavica

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 90 Objav:

Objavljeno 30 december 2017 - 14:18

Zanima me koliko jih je tukaj na forumu iz Pomurja, bi se lahko kdaj dobili zvečer na kakem mini srečanju. Lahko pa tudi kako nedeljo popoldan in naredimo kakšno mini vožnjo. :driver2   Je kdo ZA. :banana:

#2 rjavica

rjavica

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 90 Objav:

Objavljeno 03 april 2018 - 10:58

Noben ni za kako vožno malo po pomurju, mogoče proti avstriji-madžarski in nazaj?

#3 GM3

GM3

BABI

• Skrbniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 6 091 Objav:

Objavljeno 05 april 2018 - 08:33

Ne vem kaj se dogaja z ljudmi, ko sva jaz in dupli organizirala piknik v Bakovcih pri nama doma, je bil vedno velik odziv in to iz celotne Slovenije. Ali ni več denarja za tovrstna srečanja ali ni časa ali ni volje? 

Jaz sem organizirala s pomočjo moderatorjev 4 velika srečanja na obletnice opelforuma, lahko pa pogledaš da sedaj ni več obletnic , ne piknikov, kajti jaz sem res postala v 4ih letih zelo slabega zdravja zaradi vratne hrbtenice sem delni tetraplegik in tega več ne zmorem, no danes pa tipkam z eno roko, ker sem na drugi imela operacijo, čaka me še kar nekaj operacij in žal ne morem več ničesar organizirati....čeprav zelo pogrešam družbo in druženja z vami.

Objavljena slika

Vsak pomaga po svojih močeh - skupaj smo najboljši!

#4 IcEmAn

IcEmAn

PREVAJALEC OPELFORUMA

• Moderatorji
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 6 848 Objav:
  • Model avtomobila: Passion for life :)

Objavljeno 05 april 2018 - 17:15

Včasih so se uporabniki bili pripravljeni (pri)peljati čez pol Slovenije, danes je pa za večino že problem se premakniti par km iz domačega kraja. :)

Objavljena slika

#5 DejviS

DejviS

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 13 Objav:
  • Interests:Fotografija, avtomobilizem, potepanja, izleti,...
  • Model avtomobila: Corsa OPC

Objavljeno 10 april 2018 - 18:12

Pozdrav. Jaz se grem to soboto 14.4.2018 peljat na relaciji Žalec - Kranj - Jezersko- Celovec- Woerthersee, se mogoče kdo pridruži?

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov