Skoči na vsebino

Slika

Vectra C - vgradnja BC, meglenk in senzorja za dež

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 J.J.

J.J.

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 48 Objav:
  • Model avtomobila: Opelč Vectra C 1.6.16C sedan

Objavljeno 30 september 2018 - 13:32

Zdravo. Kupil sem Vectro C, 1.6 16v, 85tkm, letnik 2003. Oskubljena verzija, zato bi rad naknadno vgradil sledeče:
- meglenke
- potovalni računalnik
- senzor za dež
- tempomat

Zanima me, ali je kdo že kaj od tega vgrajeval naknadno? Je morda v oskubljeni verziji tut predpriprava že notri za vse to? Priporočate koga za ta dela?

Lp janez

#2 J.J.

J.J.

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 48 Objav:

Objavljeno 11 oktober 2018 - 19:45

Res noben nima izkušenj s tem?

#3 pwo

pwo

POMOČNIK

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v sliki
  • 214 Objav:
  • Model avtomobila: Insignia 2.0 CDTI

Objavljeno 11 oktober 2018 - 20:15

Nimam pojma za točno to Vectro, ampak iz drugih znamk in modelov bi na pamet rekel, da bi dal veliko več kot je avto vreden za vgradnjo tega. Bi veliko prišparal, če bi kupil avto z vsem tem že vgrajenim.

Meglenke je najceneje vgraditi, dobiti moraš pravo masko spodaj, meglenke, potem ti jih pa lahko zvežejo na en gumb v kabini. 300€ + delo recimo.

Potovalni računalnik + senzor za dež + tempomat bi bilo pa par jurjev komot.

#4 mičo

mičo

donator opelforuma

• Uporabniki
  • Slika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v slikiSlika v sliki
  • 3 133 Objav:
  • Model avtomobila: Vectra 2.0dti 16v

Objavljeno 12 oktober 2018 - 18:06

Pomoje lahko kar pozabiš na potovalni računalnik in pa senzor za dež. Za potovalni je verjetno treba zamenjati radio, mogoče še kakšen zaslon, plus lahko je vse skupaj pogojeno še z dodatnimi senzorji da pravilno računalnik deluje. Enako je s senzorjem za dež. Za tempomat bi verjetno šlo, rabiš razna stikala in pa novo ročko.
ab282359.gif       9612_3.png

#5 J.J.

J.J.

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 48 Objav:

Objavljeno 18 oktober 2018 - 19:22

hja, sem radio že zamenjal z Pioneer Blootoothom in trenutno mi čist zadošča. Nebi si mislil, da osnoni zvočniki dajo tolk basa od sebe, če maš dober ojačevalec v radiu. Za meglenke se bom verjetno odločil za vgradnjo čez kako leto, ko bom tudi nekaj masko popravljal, ostalo pa bom verjentno pozabil. Sicer vem, da če bi iz kake razbite Vectre dol jemal material, bi se dalo, ampak sam tega ne znam naredit, dobr štromar pa bi me pomojem ocuril res jurja al pa še več za delo :)

#6 svensek

svensek

VAJENC

• Uporabniki
  • Slika v sliki
  • 77 Objav:
  • Model avtomobila: opel vectra

Objavljeno Včeraj, 09:46

Vectra ima vse predpripravljeno za tempomat, samo zamenjaj obvolansko ročko, ter pojdi na opel servis da ti jo sprogramira. In bo delalo, sem naredil to tudi sam. Potovalni računalnik lahko tudi sprogramira, ampak samo če imaš večji zaslon (na njem je nastavitev temp. klime), mislim da mora avto imeti avtomatsko 2consko klimo. Ostalo pa mislim da ne.

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov